Automobilių apklijavimas

Būkite matomi visur ir visada!

Mūsų profesionali komanda papuoš Jūsų transporto priemonę: sumaketuosime, išploteriuosime ir priklijuosime įvairių parametrų lipdukus ant pasirinkto transporto.

Reklama ant automobilių ar kitų transporto priemonių yra vienas populiariausių, pigiausių (nereikalauja jokio leidimo) ir matomiausių reklamos būdų.

Praeiviai ir kiti eismo dalyviai pastebės Jūsų apklijuotą automobilį, autobusą ar sunkvežimį iš tolo. Tačiau labai svarbu, kad reklama būtų sumaketuota ir priklijuota tinkamai bei patrauktų kuo didesnį aplinkinių dėmesį.

Siekiant, kad reklama ant automobilių būtų kuo matomesnė, pravartu žinoti, kokiose vietose ir kokio dydžio lipdukai yra tinkami. Ne mažiau svarbu tinkamai suderinti spalvas. Visu tuo pasirūpins mūsų specialistų komanda, turinti daug patirties savo darbo srityje.

 

Reklamos ant transporto priemonių pritaikymo galimybės

Galimi tiek labai maži, tiek dideli lipdukai. Klijuojame ant įvairių transporto priemonių  nuo dviračių iki autobusų ar sunkvežimių. Priimame individualius užsakymus ir maketuojame Jūsų norimus skirtingų dydžių bei dizaino logotipus ir simbolius.

Vienas didžiausių privalumų, kuriuos suteikia automobilių apklijavimas yra tai, kad važiuojant Jūsų reklama judės su Jumis visur ir visada! Išnaudokite nemokamą reklamos plotą ant savo transporto priemonės – tai padaryti labai paprasta ir patogu.